Deneyimli İcra Avukatı

İcra ve iflas hukuku, alacaklının alacağına en kolay ve en hızlı yollardan kavuşabilmesi için devlet gücünden yararlanma imkânı sağlayan bir hukuk dalıdır. Borcunu zamanında ödeyemeyen ve ya ödemek istemeyen bireylere karşı alacaklı kişinin talebi üzerine icra müdürlüğünde yapılacak olan işlem neticesinde devlet tarafından borçlunun borç yükümlülüğünü yerine getirmesi icra olarak ifade edilir.
Deneyimli icra avukatı müvekkilinin icra sürecini hukuka uygun bir şekilde yürütmektedir. Burada bilinmesi gerekir ki icra avukatı yalnızca alacaklı kişi değil borçlu için de gerekli olabilmektedir. Borçlunun da icra sürecini doğru bir şekilde yerine getirmesi gerekir.
Özellikle itiraz süreleri , borca itiraz kötü niyetli açılan icra davalarına itiraz gibi süreçlerde borçlu açısından da icra avukatı ile hukuki işlemleri yürütmek gerekir.

icra avukatı,

İcra Takip Süresi Ne Kadar Sürer ?

İcra takibi borçlunun borca itirazı yok ise icra takibi başladıktan sonra 1 ay sonra kesinleşir. takip kesinleştikten sonra haciz işlemi gerkçekleşir. Bu süreci daha da hızlandırmak istiyorsanız aşşağıda ki yazıyı okuyun.

Deneyimli İcra Avukatı Neden Önemlidir ?

Bu tarz davalarda deneyimli icra avukatları ile çalışmanız dava sürecini kısaltacak ve hakkınız olan karara daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Dava öncesinde yapılacak işlemlerden gözünüzden kaçan küçük bir detay davanızın uzamasına sebep olabilir. Bunun gibi davalar da kazanmak istiyor ve titizlikle çalışmak istiyorsanız, İstanbul için

Aydar Hukuk Bürosundan randevu alabilirsiniz.

Alacağın tahsili veya borca itiraz hem maddi hemde manevi anlamda tarafları yıpratan bir süreçtir.bu süreci deneyimli icra avukatı aracılığı ile yürütmek, maddi manevi kayıplarınızın önüne geçeceğinden icra avukatları ile hukuki aşamanın takibi gereklidir. İcra avukatı alacaklı ile çalışıyor ise, müvekkilinin maddi kaybını telafi etmek maksadıyla hizmet verir. Borçlu ile çalışan icra avukatı ise, müvekkilinin iddia edilen borçtan kaynaklanacak haksızlığını bertaraf etmek amacıyla hizmet verir.
Bu hukuk dalında hızlı ve pratik çözümler sunan Aydar Hukuk Bürosu , müvekkillerine en etkili hukuki hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık hizmeti olarak ayrı ayrı yürütülmektedir. Deneyimli icra avukatı arıyor iseniz 0 (850) 4900191 numarasını arayarak, Aydar Hukuk Bürosundan randevu alabilirsiniz.